Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “Veteriner İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Veteriner 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0,12452,96036,311,827,311,52739,88,3
Ankara Üniversitesi0,12454,351652912,32310,326,39,374,5
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa0,12477,612021,31317,812,527,37,87,38
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12472,311028,89,524,51425,32,85,58,5
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12443,6510021,310,52112,822,5778
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12460,857528,813,813,512,5155,3138
Balıkesir Üniversitesi0,12414,456018,310,816,316,3226,86,38
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12447,56024,811,3218,8216,38,82,3
Selçuk Üniversitesi0,12453,6155321116,8616,59,85,85,8
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12465,056016,57,819,31514,88,89,35,8
Erciyes Üniversitesi0,12422,858025,311,823,37,525,3416,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12435,250271718,59,81447,87
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,12420,38025,310,517,56,522,83,55,84
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12434,810018,311,515,88,824,56,825,8
Kırıkkale Üniversitesi0,12360,7510029,811,5218,823,35,32,52,3
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12442,05318,5219,37,319,33,86,59,5
Aksaray Üniversitesi0,12409,64021,83,8275,523,51,83,84,5
Çukurova Üniversitesi0,12365,355021,810,514,88,321,56,328,5
Atatürk Üniversitesi0,124529025,51,513,510,818155,8
Kastamonu Üniversitesi0,12448,555021,314,39,313,814,35,83,88,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12408,76013432,59,323,35,50,82
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12443,156113017,3716,534,84
Fırat Üniversitesi0,12438,212219,3911,37,315,55,34,55,3
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12417,382814,57920352,3
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12426,356031,810,810,89,5155,551,3
Harran Üniversitesi0,12403,681269,517,311161,33,55,5
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12359,38610,810,53110,5164,32,54
Dicle Üniversitesi0,12369,258131,510,512,87202,51,83,8
Kafkas Üniversitesi0,12412,710219,86,515,59,51722,34
Bingöl Üniversitesi0,12360,456232,31016,39,810,34,852,8
Siirt Üniversitesi0,12440,2722010,517,54,8136,52,50
Yakın Doğu Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12386,61722,89,57,810,58,82,36,58
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniv.0,12394,11030,513,811,84,385,804,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12387,447209,512,56,87,51,52,32,3

Veterinerlik İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir