Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “Sanat Tarihi İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Sanat Tarihi 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1AYT TARİH-2AYT COĞRAFYA-2AYT FELSEFEAYT DİN
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi0,12392,18226,815,821,518,55,34,88,57,53,53,8
İstanbul Üniversitesi0,12407,256226154,5010,86,867,39,863,5
Marmara Üniversitesi0,12381,76232,516,56,50,515,35,34,863,53,33,5
Ankara Üniversitesi0,12370,154119,514,590,510,85,54,83,58,58,34,8
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,12387,355114,8154,5010,584,858,58,52,3
Hacettepe Üniversitesi0,12409,458219,856,30,59,55,357,53123,8
Ege Üniversitesi0,12330,17220,511,85,324,36,859116,51,8
Anadolu Üniversitesi0,12337,457026,8104,52,812,55,53,53,54,89,82,5
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12287,05621913,34,517,32,83,57,38,55,83,5
Akdeniz Üniversitesi0,12347,956220,38,8508,55,54,84,88,560
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,12328,85621315,30,5-0,365,84,86,37,365
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12322,16116,312,52,507,843,54,865,83,5
Akdeniz Üniversitesi (İö)0,12376,56216,311005,53,84,84,86,57,52,5
Sakarya Üniversitesi0,12378,1622510,83,5243,31,36,54,82,83,5
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12331,3621710,5107,33,33,86,32,57,32,5
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12368,66222,53,8-20,810,32,83,54,84,861
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12364,66220,810,802,813,815,57,38,81,5
Mersin Üniversitesi0,1240162612,53-0,36,52,84,8664,52,5
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,123196211,312,56,50,53,54,53,557,34,82,5
Pamukkale Üniversitesi0,12337,57211,831,83,59,30,34,8657,31,5
Trakya Üniversitesi0,12368,762205,50,5-0,363,555,55,350
Selçuk Üniversitesi0,123957212,884,3172,842,34,36,80,8
Erciyes Üniversitesi0,12361,77225,55,50,804,343,5-1,547,35
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12357,354116,510,85,8-0,59,51,33,81,82,860,5
Süleyman Demirel Üniversitesi0,1237672175,81,803,53,30,34,34,56,51,8
Pamukkale Üniversitesi (İö)0,12318,357016,39,36,506,53,32,51,56,54,31,5
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12359,361115,3324,55,352,36,34,81,5
Ordu Üniversitesi0,12343,456210,33,81,527,342,53,36,36,31,5
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12413,256211,542-1,312,50,83,54,33,83,50,5
Selçuk Üniversitesi (İö)0,12397,97210,55,57,31,84,83,562,83,82,31,5
Uşak Üniversitesi0,12322,762197,85-0,37,521,512,37,81,8
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0,12285,762125,31042,54,86,55,56,82
Bartın Üniversitesi0,12286,953117,590091,30,30,85,592
Atatürk Üniversitesi0,12344,1562510,34,352,31,84,847,35,51
Adıyaman Üniversitesi0,12319,36214,860,8-0,56,34,564,32,52,52,8
Karabük Üniversitesi0,12321,257214,897,3-17,323,82,368,31
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,12300,26217,34,5008,51,83,825,352,5
Erciyes Üniversitesi (İö)0,12387,357218,87,51,519,31,53,53,53,52,3-1,5
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12354,05629,87,85,32,56,51,83,82,3541,3
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12364,78213,575,52,883,52,54,53,80,8-1
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12348,95625110,540,82,33,86,575,51,3
Uşak Üniversitesi (İö)0,12412,0541144,86,308,51,52,52,82,83,30,3
Ordu Üniversitesi (İö)0,12293,852118,30,80,36,82,5446,84,80,3
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12319,8562197,80,805,31,82,85,32,551
Batman Üniversitesi0,12342,15214,85,300,89,83,341,82,38,82,5
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12338,755213,39004,83,33,53,81,38,50
Atatürk Üniversitesi (İö)0,12328,755210,86,5603,35,83,81,84,33,32,8
Karabük Üniversitesi (İö)0,12391,557215,35,300,38,832,33,51,812,5
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (İö)0,12313,662187,30,806,822,52,854,8-0,8
Ardahan Üniversitesi0,12267,14113,810,3-133,80,863,56,32,52,5
Iğdır Üniversitesi0,12336,354111,33405,30,81,35,53,86-0,8

Sanat Tarihi İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir