Lisans Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2021 YKS için “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği 2021 Taban Puanları“, “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği 2021 Başarı Sıralamaları” ve pek çok içerik şimdi Puanus’ta. ÖSYM’nin güncel “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanları 2021” listesi eksiksiz bu sayfada.

Not: Tabloda yer alan “Dolmadı” ifadesi ilgili programa kontenjanından daha az öğrenci yerleştiği için taban puanı ve sıralamasının oluşamadığını temsil eder.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki döneme ait YKS verileriyle tercih yapıldığı için bu tablo da bir önceki dönem verilerine göre düzenlenmiştir. Tamamı ÖSYM’nin güncel verileridir.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanları 2021

ÜNİVERSİTEBİRİMPROGRAMPUAN TÜRÜTABAN PUANITAH. TABAN BAŞARI SIRASIKONT.
Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi (Bakü-Azerbaycan)Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler FakültesiPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli)EADolmadıDolmadı5

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği Taban Puanları 2020

ÜNİVERSİTEBİRİMPROGRAMPUAN TÜRÜTABAN PUANITABAN BAŞARI SIRASIKONT.
Azerbaycan Devlet Pedagoji ÜniversitesiOkul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler FakültesiPsikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli)EADolmadıDolmadı10