Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “Psikoloji İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Psikoloji 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT MATEMATİKAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12430,31035,318,834,310,53121,56,84,8
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12477,75830,516,831,813,334,3196,55
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0,12422,458729,31527,8536,5247,84,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12432,883015,528,57,833,322,85,36
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12401,373516,528,812920,386
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12405,51003217,522431,522,85,56
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12442,3531,316,323,50,33420,584,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12477,35926,512,524,815,332,519,33,56
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12442,292811,8258,3331882,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12463,8736,317,521,5323,822,846
Hacettepe Üniversitesi0,12464,39932,518,825,86281734,8
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12443,55113017,527,510,52220,36,52,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12446,87341529,852615,33,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12459,5731,316,816,5821,5236,84
İstanbul Üniversitesi0,12451,110036,517,518,82,822,520,36,54,8
İbn Haldun Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12481,751036,518,8178,322,316,56,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12441103513,819,83,322,320,37,84,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12443,155291421127,52333,8
Mef Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12458,5833,816,523,81,528,318,35,55
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12476,3824,816,517,51,823,320,36,56
Ankara Üniversitesi0,12423,410026,515,315,83,824,520,37,85
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Burslu)0,12426,263214,315,3022,521,884,8
Ege Üniversitesi0,12429,6510026,516,314,82,527,517,86,84,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12409,359000026,813,82,34,8
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12461,15326,310,320,81,52420,864,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12410,47291515,83,523,820,36,85
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12420,1826,316,326,551521,57,86
İstanbul Şehir Üniversitesi (Burslu)0,12416,8731,313,8134,82520,35,34,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12456,55353316,514,8018,821,885
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12415,5932,5152211921,85,54,8
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12419,79031,315,514,8125,518,35,54,8
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12423,75831,318,8241,818,818,35,84,8
Üsküdar Üniversitesi (Burslu)0,12458,49291414,82,82614,57,84,8
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (Burslu)0,12395,455341322,301920,37,83,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12439,35926,510,816,32,52317,87,86
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12458,1932,513,315,3216,321,885
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12447,4637,517,813,32,813,820,395
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12461,65524,811,52911,530,33,32,86
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12473,3903516,515,5213,821,85,36
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12420533,810,513,8018,520,586
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12419,1553517,516,5212,5246,54,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12389,1625,313,825,8027,314,55,52,3
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12328,7431,513,822,521821,56,54,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12455,15528,81514,5217,820,37,84,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12428,35525,313,816,55,819,319,583,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12441,05722,811,3193,32418,36,52,3
Akdeniz Üniversitesi0,12437,559032,816,513,50,315,822,85,56
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12402,51124,312,821,54,820,515,87,86
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12362,7510026,814,320025,817,85,53
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (Burslu)0,12412,25531,316,317,521920,34,34,8
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12434,6631,518,814,321620,86,54,8
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12385,5825,51414,8020,820,384,8
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12457,05632,810,320,54,517,316,85,56
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (İngilizce)0,12433,66027,813,8170,320,316,87,86
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,124027031,317,812,51,820195,36
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0,12430,45903011,317,832417,34,52,3
Ufuk Üniversitesi (Burslu)0,12418,75621,88,531,510,324,310,52,82,5
Ege Üniversitesi (KKTC Uyruklu)0,12430,5138,817,814,3211,819,57,86
Ankara Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12423,1627,51325,502514,54,51,5
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12404,456301316020,820,84,35
Sağlık Bilimleri Üniversitesi0,12424,97031,31513,8-0,316,821,574,8
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12408,059029,31215,88,315,821,54,56
Işık Üniversitesi (Burslu)0,12379,3636,317,514,3016,5196,56
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12405,05731,512,816,32,815,521,56,55
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12473,85725,513,8167,519,8172,86
Doğuş Üniversitesi (Burslu)0,12412,755251517,321420,896
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12470,91532,51415,35,820,513,85,52,8
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12414,4903516,315,50,81420,35,86
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12415,751033,817,816,5013,321,56,83,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12445,9731,315,325,512,310,5146,54,8
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12426,75928,81515,5418,81944,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12417,95829,59,522,3018,819,53,36
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12395,758032,51016,81,518196,84,8
Çukurova Üniversitesi0,12432,75893411,515,5017,520,55,53,5
Bursa Teknik Üniversitesi0,12428,38032,81511,5118,820,54,54
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,124346031,514151,817,5195,53,8
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12402,973017,521,801616,56,54,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12427,6924,516,314115,321,57,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12415,792913,814,8214245,34,8
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12467,510024,814,311,8917,320,35,81,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12402,35721,810,820,5024174,54,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12429,992715,5107,315,319,384,8
Selçuk Üniversitesi0,12428,056026,318,820117,316,54,36
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (Burslu)0,12366,66321412,8016,522,86,83,8
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12422,8828,813,815,3117,820,55,33,5
Mersin Üniversitesi0,12369,69032,512,814,8019,8195,34,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12449,25719,518,811,54,813,521,584,8
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12404,656351319021,511,56,83,8
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce) (KKTC Uyruklu)0,12452128,81514,8017,817,86,83,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12472,3730,87,318,54,529,815,842
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12407,55733,81411,3016,821,56,82,3
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12401,05531,31911,54,311,521,86,54,8
Beykoz Üniversitesi (Burslu)0,12425,9727,51424,53,58,821,546
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12422,6632,814,816,5112,521,55,83,5
Balıkesir Üniversitesi0,12432,66027,513,514,5016,819,573,8
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12439,56030,513,815,511220,36,56
Toros Üniversitesi (Burslu)0,12337629,314,310,5020,820,86,53
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (Burslu)0,12432,35427,815,8130,51420,574,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12403,810033,317,818,51,816,320,57,83,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12405,351027,513,813,3018,518,36,54,8
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,12351,6540167,537,86,523,89,83,34,8
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,51228,813,820,502414,32,53
Kapadokya Üniversitesi (Burslu)0,12390,05632,513,817111,322,86,53,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12460,3510301413,5015,5195,34,8
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12371,3902213,317,5024,314,85,54,8
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12413,651713,317,52,518,816,87,84,8
Erzurum Teknik Üniversitesi0,123938026,8912023,316,55,54,8
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Burslu)0,12416,9718,31417019,8194,55
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12367,35723,318,818,8016,514,57,86
Bartın Üniversitesi0,12391,18027,8158,30,315,3235,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12433,12523,513,312,3-0,316,521,54,55
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,124408017,311,514,33,820,816,85,53,8
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (İö)0,12440,59029,515,814,5214,81744,8
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12457,4833,317,86,8-0,59,320,893,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12416,4735,316,516,308,320,54,56
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12429,151028,816,510,511,87,820,36,53,8
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12422,26021,814,316,3017,514,87,84,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12323,55123511,825,801515,843,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12428,35103316,511,50,83,82485
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Burslu)0,12380,05828139,3015,316,585
Beykoz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12424,11429,3723,5015,3126,54,8
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12404,256031,313,816,3013,816,844,8
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12371,982913130,812,820,35,34,8
Gümüşhane Üniversitesi0,12414,17027,812,512,3-0,31615,55,56
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12444,2826,511,88,3013,81983,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12394,6403014,313011,520,34,85
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12472,1553112,390,89,317,36,86
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12401,2573513,81218,8196,54,8
Bingöl Üniversitesi0,12408,359018,813,520,88,320,311,33,31
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,7563316,31329,318,35,54,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12465,25530,3912,31,812,517,34,83,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12369,7102410,314,84,518,315,542,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12409,5682511,5110191722
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12452,6528,811,55,3010,820,85,83,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12383,92732,811,511013,315,35,55
Ufuk Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12434,61026,512,53,54,812,320,35,52,3
Çağ Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12355363110,812,8013,317,34,55
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Burslu)0,12453,45127,512,812,810,3616,54,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12416,551331,310,315,81,86,316,86,56
İstanbul Medipol Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12403,9431,31514,80616,86,56
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12419,91127,51311,57,391933,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,123953019,512,818,8011,812,57,83,5
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12414,052028,59,56,3012,3164,53,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12438,74031,813,84,32,87,820,56,82,3
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12426,17620,313,811015,3192,31,3
Kapadokya Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12453,7830,31511,319,314,86,82,3
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12415,811288,51107,8185,54
Toros Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12420,85627,512,89,5213,5154,83,5
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12407,94037,817,81,31,54,821,85,53,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12410,61126,816,59,5011,515,55,34,8
Başkent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12408,951532118,308,517,86,84,8
Ankara Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,123744924,51543,81417,836
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12439,75528,88,316,53179,32,51,5
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,6823,311,87,52,58,520,34,86
Üsküdar Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12444,451627,81015,305,8185,54,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12416,75828,812,515,501015,343,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12435,22530,31514,56,34,512,85,55
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12401,6530,315,560,83,320,573,8
Ankara Medipol Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12452,152716,516,505,315,344,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12388,85823,316,57,30914,56,55
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12370,2112314,310,3014,814,334,8
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12436,72722,37,817010,320,31,32,3
Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (Burslu)0,12372,9626,5101227,815,37,83,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12393,05728,816,312,82,85,5146,54,8
Ted Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12429,52521,313,84,31,314,51733,5
Kıbrıs İlim Üniversitesi (Burslu)0,12376,65532,59,83,819,814,55,36
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12342,25832,517,52,525196,56
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12332,11027,516,510,809,3146,56
Uluslararası Final Üniversitesi (Burslu)0,12451,7926,511,39,51,38,316,544,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12428,42026,514809,814,84,36
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12411,2516,513,811,3-0,8516,834,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12402,95935,59,59,31,57,8173,33,5
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12419,951015,312,88,8016,313,34,34,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12355,8623,39,522017,39,53,31,3
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,124831429143,31,3320,35,33,5
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,124403127,813,810,81515,86,82,5
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12372,952534,3158,30,88,3162,82,5
İstanbul Aydın Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12405433,8134,80416,86,55
Kapadokya Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12447,262211,311111,511,84,84
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (Burslu)0,12335,651424,36,37,5011,31754
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12443,62624,88,8615,8185,56
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12414,53031,317,542,37,521,544,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12400,2527254,810,84,57,515,84,83,8
İstanbul Kent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12385,05823,315,55,517,3175,84,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12401,62523,812,510,507,317,843,8
Çağ Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12386,353631,8109,503,319,536
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12448,92130,51510,305,315,323,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12380,651128,812,512,807,812,55,33,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,124611918,312,58,8-0,311,310,35,36
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12397,251126135,306,8166,54
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12406,752724,511,88,503,515,34,81,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12392,2452211,572,82,817,86,54,8
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12346,26025,512,51107,515,55,51
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12407,552526,39,58,50,87,8136,81,5
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12379,7619,88,811,314,316,563,8
Beykoz Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12350,54917,511,811-0,34,514,866
Doğuş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12428,354529,588,509,812,52,32,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12363,91523,311,87,308,89,34,51,8
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12418,6111812,861,87,514,54,54,8
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12463,654520,510,330,31,5197,83,5
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12419,33621115,806,8136,85
Yakın Doğu Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12431,15926,310,56,834,314,34,53,5
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12376,955425,3107,80,53,517,85,33,5
Girne Amerikan Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12386,55724,517,80,811195,55
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12376,154424,812,3100,86,813,81,34
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12436,81322,810,560,5714,35,51,3
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12364,52920,37,510,5011,313,333,8
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12425,953622142,508,514,36,53,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12311,72721,88,513,301213,52,51,5
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12394,45926133,51,52,316,84,54,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12409,654923,810,34,514,8164,33,8
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12340,51721,810,3606,314,85,54,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12377,92530,316,57,303132,84,8
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12434,8102612,310,3511,85,50,80
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12454,145199,37,509,51412,5
Ted Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12422,55251110,53,83,5714,56,82,8
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12422,5727,812,50,81,3-0,5163,36
Demiroğlu Bilim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12437,555327,88603182,30,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12437,054431,312,512,32,83,382,82,3
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12336,653628,815,812,52295,83,8
Girne Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12369,625187,580,87,511,84,33,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12324,351621,58,814,821110,80,52,3
Nişantaşı Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12359,73722,814513,313,35,54,8
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12371,3459,311,313,508,58,34,53,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12389,2725,312,52,821,512,36,55
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12432,052826,894,804,315,322
İstanbul Şehir Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12412,053318,810,390,83,89,383,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12430,5702010,36,512,314,82,85
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12402,0523228,54,80513,34,83,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12377,49157,818,808,34,365
Maltepe Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12390,8232715,81,80311,34,35
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12414,91126,37,83,303,8125,53,8
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12402,455227,511,87,821113,35
Üsküdar Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12349,21621,316,5002,5145,84,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12479,051415,58,35,5-0,35,3123,84,8
Işık Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12339,554228,814,51,31,82,51426
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12421,9565246,5411,81831,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12342,752727,39,59,302,513,34,32,8
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12396,32017,58,36,808,811,83,32,5
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12426,92825,310,33,80,86,383,54,8
Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi (Ücretli)0,12395,752500004,31144,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12438,05272114,33,304,511,34,32,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12402,5540199000,517,86,53,8
Haliç Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12396,65532010,5604,3115,53,5
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Ücretli)0,12377,54214,3126,314,8153,52,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12417,134248,87,80213,33,32,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Ücretli)0,12417,255827,39,81005,57,813,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12372,55923,31130,50,316,54,32,5
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12376,351524,81736-1,511,34,53,5
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12482,53922,813,861,50,38,352,5
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Ücretli)0,12421,652210,8010,346,311,54,33,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12294,2317,511,36,82,35,813,53,51,5
Kıbrıs İlim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12318,65817,39,82,80414,85,54,8
Ufuk Üniversitesi (Ücretli)0,12459,354322,511,33,83,8012,82,81
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12411,71925,37,31,302,8152,51,8
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12317,1391612,52,822,514,34,84,8
Uluslararası Final Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12347,453618,813,37,523,88,85,81,8
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,123153013,81510,801,311,55,34,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12357132514,57,52,5311,34,34,8
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12398,82215,811,3801,31136
İstanbul Şehir Üniversitesi (Ücretli)0,12435,510193,53,50612,512,5
Toros Üniversitesi (Ücretli)0,12425,44816,83,37,303,87,53,82,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12384,451620,876,80,80,3123,53,8
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12351,64924,83,80,3-0,34,811,33,54,8
Uluslararası Balkan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12378,35516,315,510,301,572,84,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12307,755919,54,52,804,59,81,83,8
Kapadokya Üniversitesi (Ücretli)0,12368,34015,311,510,505,37,5-0,54,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (Ücretli)0,124273913,583,301,8104,54,8
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Ücretli)0,12428,859138,3-0,300,813,84,33,8
Üsküdar Üniversitesi (Ücretli)0,12326,54818,5121,801,511,55,52,8
İstanbul Kültür Üniversitesi (Ücretli)0,12385,355617,55,530,32,311,82,55
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12434,94244,30,300,58,84,84,8
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi (Ücretli)0,12456,754225,5116,55,500,834
Uluslararası Final Üniversitesi (Ücretli)0,12333,8515224,52,501,313,533,8
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12447,71015,89,35,311,864,33,5
Yakın Doğu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,123425019,311,83,31,32,811,81,51,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12395,1112,511,830213,31,82,3
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Ücretli)0,12326,251024,394,50,82,38,31,85
Işık Üniversitesi (Ücretli)0,12343,551226,31021,50,85,36,53,5
Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12293,253414,511,514,80,54,36,81,53,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12389,427166,81,8-0,3-0,39,53,32,5
Girne Amerikan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12401,051811,34,50,505,311,82,83,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12321,8571351206,55,52,84,8
Maltepe Üniversitesi (Ücretli)0,12420,152316,87,52-0,55,370,36
İstanbul Aydın Üniversitesi (Ücretli)0,12393,9451858,52,549-0,31
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,123964911,36,82,806,56,33,83,8
Bakü Devlet Üniversitesi (Ücretli)0,12365,81213,8108,55,54,8044,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12325,75316123,81,80,810,52,83,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Ücretli)0,12399,054511,5138-0,51,592,51,3
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12311,95921,5800016,8-1,34
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12287,1517,872239,82,85
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12392,81518,59,36,85,32,30,33,34,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12266,52717,310,50,31,85,85,54,35
Üsküdar Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12402,42119,893,80,5-0,8102,31,5
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12418,85315,85,31,35,55,38,54,53,8
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12323,51920,511,51,30075,52,8
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12287,54720,502,504,312,5-0,33,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12294,35216,52,38,51,84,34,82,34,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Ücretli)0,12331,552018,873,300,59,82,82,3
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12362,051814,89,500,8-0,37,55,34
Uluslararası Balkan Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12311,3542011300,57,321,3
İstanbul Okan Üniversitesi (Ücretli)0,123102019,312,5-12,30,3544,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12296,52720,39,34,56,3-1,86,832,3
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12281,415190702,88,32,53,5
İstinye Üniversitesi (Ücretli)0,12445,6913,86,53,814,510,831
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12285,65216,510,81,3017,34,33,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12441,926174,53,35,309,81,82,8
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12281,52814,59,36,5016,83,33,5
İstanbul Arel Üniversitesi (Ücretli)0,12357,128124,39,56,810,31,521,8
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Ücretli)0,12329,751923,3131600,523,81,5
İstanbul Kent Üniversitesi (Ücretli)0,122501022,815,81013,833,8
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12343,66919,511,54,500,58,55,31,3
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (Ücretli)0,12381,5120,36,38,50,5-0,37,34,82,5
İstanbul Gedik Üniversitesi (Ücretli)0,12435,144136,83,512,59,81,80,5
Uluslararası Balkan Üniversitesi (Ücretli)0,12340,3114,89,36,30,815,53,83,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12382,857011,313,821,5-1,510,55,32,3
İstinye Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12329,354412,510,33,501,39,54,33,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12377,781435,32,381,511,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Ücretli)0,12336,855019,36,36,82,5081,53

Psikoloji İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir