Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “Mimarlık İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Mimarlık 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12475,8732,517,531,81536,311,59,311,8
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12421,1560281429,518,832,51410,89,5
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12449,6510037,518,818,812,330,89,89,813
İstanbul Teknik Üniversitesi0,12447,41103016,828,314,335,511,867
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12446,95319,535,815,333,868,89,3
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12430,956036,514,822,515,527,310,510,89,3
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12482,2730,813,823,311,82512,810,510,5
Ted Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12453,25826,817,81214,333,89,3138
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12459,51832,51233,31334,55,58,35,5
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi0,12451,911030,81132,814,826,56,810,88,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12483,7730,813,530,514,320,39,5129,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12470,95936,316,327,315,525,87,86,88,3
Yıldız Teknik Üniversitesi0,12490,0514037,814,32010,822,58,59,512
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12483,1626,810,824,81531,584,89,3
Özyeğin Üniversitesi (Burslu)0,12446,15729,510,527,314296,38,59,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12470,3933,813,53012,530,85,56,85,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12437,85623,812,52314,3286,8129,3
Mef Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,25733,812,822,813,82311,58,58,5
Gazi Üniversitesi0,12436,5510022,5923,515,530,39,87,58,8
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12458,463413,31710,325,39,59,59,3
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İngilizce)0,12423,9590307,319,815,333,33,3126
Dokuz Eylül Üniversitesi0,12462,3510025,510251427,585,89,3
İstanbul Üniversitesi0,12402,25701511,53112,525,510,8611,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (Burslu)0,12426,5924,314,317,316,531,86,87,37,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,2929,814,329,812,823,5895,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12445729,313,323,814,325,56,56,39,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12432,05727,511,8291022989,3
Eskişehir Teknik Üniversitesi0,12471,49928,58,82313,829,54,56,38
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12385,6425,31,531,516,327,8859,5
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12458,5720,39,524,816,324,85,39,89,3
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,1246142512,3181425,5987,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,35930,512,51915,522,8888
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12415422,89,32012,528,36,88,36,8
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12360,05100317,826,513,8291,39,88,3
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12483,8552613,518,314,517,57,39,511,8
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,12420,98033,810,31912,526,54,310,85,5
Atılım Üniversitesi (Burslu)0,12433,7630,3027,31133,33,36,85,5
Gebze Teknik Üniversitesi0,12461,59029,510,32212248,585
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12428,0515332,3261227,57,36,55,3
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,5543016,520,311,522,877,56,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (Burslu)0,12447,1528,514,52211,329,86,853,5
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12331,69025,814,318,515,327,512,88,58
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12461,4718,310,824,315,520,39,398
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12426,6821,310,816,5831,84,37,510,5
Işık Üniversitesi (Burslu)0,12423,154171326,39,328,34,38,58,3
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12465,2432172017,8232,34,89
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12433,6628,511,825,811,323,85,57,37,3
Akdeniz Üniversitesi0,124579026,315,821,81323,57,37,84,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12462,54528,816,317,812,519,87,87,38,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (Burslu)0,12445,6431,515,82014,5195,8510,8
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12420,15626,513297,519,57,86,89,3
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12420,45531,311,323,512,520,84,5610,5
İstinye Üniversitesi (Burslu)0,12407,95522,59,323,314,523,367,88
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12364,853268,320,515,523,86,58,57,5
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12421,05826,315,328,5916,396,88
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12444,5562310,320,86,324,87,85,89,3
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12448,5102716,319,511,320,593,88,3
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12423,91024,814,517,812,322,58,35,38,3
Abdullah Gül Üniversitesi (İngilizce)0,12451,7603016,519,51023,35,35,85,5
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12433,751002313,318,810,525,86,57,84,5
Ted Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12447,222255,5181321,874,811,8
Kocaeli Üniversitesi0,12422,3100296,317,57,524,54,39,85,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12448,05430,811,512,59,5214,37,810,8
İzmir Demokrasi Üniversitesi (İngilizce)0,12474,358030,31121,513,319,54,33,88,8
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12374,95929,58,3168,824,85,85,59,8
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12416,257216,821,592686,54,3
Bursa Teknik Üniversitesi0,12429,1590318,316,81121,563,59,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12352,35251320,37,320,52,89,810,8
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12453,658030,5129,811,521,35,57,56,8
Beykoz Üniversitesi (Burslu)0,12411,9426,52,5201124,36,86,85,5
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12453,5132110,32512,820,52,85,87
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12384,257256,3198,325,5873
Altınbaş Üniversitesi (Burslu)0,12416,3421,88,32314,323,55,85,53,3
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12433,35627,510,515,81221,55,54,57
Konya Teknik Üniversitesi0,12421,610130,812,323,8131772,55,8
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12427,357034,312,514,58,3255,32,34,3
Sakarya Üniversitesi0,12385,9802813,518724,52,85,54,3
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12340,1425,811,319,811,523,835,87
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12408,91826,516,318,310235,5-0,88,3
Pamukkale Üniversitesi0,12469,658024,813,819,510,520,34,545,5
Çukurova Üniversitesi0,12412,159225,59,3131222,85,538,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,1247772912,813,311,51844,88
Doğuş Üniversitesi (Burslu)0,12371725,311,3289,3171,39,86,8
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12420621,5026,5122073,56,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12423,5429,513,821,51215,81,87,55,5
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi (Burslu)0,12466,2319,3922,59,521,35,844,5
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12413,15626,814,815,3721,33,36,55,8
Erciyes Üniversitesi0,12454,659021,82,51710,819,52,38,56,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12420,5521,35,322,58,817,85,36,58
Toros Üniversitesi (Burslu)0,12363,15519724,58,527,82,82,85,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12439,851022,811221024,37,3-1,33,5
Atılım Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12441,25629,51016,811,315,8647
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12441,354308,314,89,315,85,37,36,8
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12407,9521,512,813,39258,30,84,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12415,1312913,8167,5144,34,810,5
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12447,6426,86,319,312,815,84,84,86
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12463,35618,53,8216,813,85,598,3
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12415,85826,511,814,81013,84,57,38
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12370,95420,315,317,8819,34,84,57,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12425,255247,526,83,523,37,80,81,5
İstanbul Rumeli Üniversitesi (Burslu)0,12428,8427,53,525,85,819,552,35,5
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12457,6221,510,513,31018,54,348
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12380,05152717,518,311,816,34,544,5
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12487,057027,5019,58,520,517,33,3
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (Burslu)0,12372,85410101212,519,565,88
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12407,6122610,818717,86,83,84
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12441,48020016,84,325,535,85
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12451,61027,811,811,512,8974,38,3
Balıkesir Üniversitesi0,12449,59324,57,311,511,518,52,37,34,5
Maltepe Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12343,15725,811,819,5131762,84
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12390,6524,59,318,3821,846,5-0,3
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12485,659224,54,821,8719,32,565
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12434526,513,319,85,816,53,843,5
Trakya Üniversitesi0,12447,9510220,310,819,310,321,31,31,84,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12421,351031,59,514,512,514,80,55,36,3
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12433,651626,88,520,810,517,33,342
Ted Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12444,4522231215,51415,33,55,81,5
Gaziantep Üniversitesi (İngilizce)0,12387,858227,511,816,310,318,51,82,35,5
Atatürk Üniversitesi0,12435,581257,5711,310,88,86,36,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12460,9122,59,59,86,320,53,85,81,8
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12455,2922310,512,37,3150,88,85
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Ücretli)0,12411,75123,311,519,89,319-0,36,50,8
Mersin Üniversitesi0,12444,25923515257,815,51,53,54,5
Işık Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12368,95119,81314,31514,54,534,8
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12393,57226,32,520,3721,54,31,80
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12426,954131,514,5166,321,5-0,31-0,8
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Burslu)0,12398,251189286,320400,3
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12435,11257,817,38,88,5555,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12450830,33,817,85,511,52,53,56,3
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12423130,51023,52,816,3500
Özyeğin Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12456,8331409,5011,34,36,35,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12411,3181610,818,810146,33,81,3
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12397,882249,319,511,313,50,81,55,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12450,75420,512144,39,83,86,35,5
Fırat Üniversitesi0,12424,85921911,513,38,817,51,52,34,3
Dicle Üniversitesi0,12440,210328,813,8101112008,3
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12379,25323,311,522,38,811,322,84,8
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12336,21024,3718,56,814,833,55,3
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12421,1711,312,818,32,511,55,84,55,5
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12432,2822,811108,8126,34,51
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12413,35528,81,313,52,312,32,322,5
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12341,7220814,81314,35,32,82,5
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Burslu)0,12346,85229,56,510715,54,53,52,8
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12386,058222,87,813,38163,82,51,5
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12438,2512211,812,83,5105,362,3
Beykoz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12380,251622,511,8148,815,81,823,3
Işık Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12348818,312,521,86,515,51,5-0,54,3
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12401,15225,59,55,812,312,315,84,8
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12422,958217,56,815,37,313,84,83,52,8
Başkent Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12400,21522,86,54,54,317,851,55,8
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12392,558117,3517,810,814,516,31,8
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12401,3224,591281225,33
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12426,257146,83,81314,80,82,85
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12401,2520,513,8138,5135,502,5
Nişantaşı Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12368,95326,39,823,51,512,36,50,80
İstanbul Şehir Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12380,851222,82,510,58,817,85,511,3
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12441,9320,86,812,84,514,52,57-0,3
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12462,651118,88,310,310,55,55,546,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12447,43518,59,59,5119,53,85,52,8
Harran Üniversitesi0,12353,76118,8912,5917,51,33,50
Lefke Avrupa Üniversitesi (Burslu)0,12431,9421,515,513,37,87,84,81,34,3
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12455,41712,59,395,3173,53,52,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12407,2512812,5109951,82,8
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12370,11014,511,310,810,312,85,524,8
Yakın Doğu Üniversitesi (Burslu)0,12437,15626,58,814,89,512,81,811,5
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12329,85627,37,511,310,813,32,83,52,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12405,054276,815,39,34,51,865,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12468,54024,312,811,86,514,8-0,81,52
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12412,3129,59,36,510,89532,3
İstanbul Rumeli Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12444,65626,511,3164,88,81,32,54
Doğuş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12423,31820,85,58,82,318,3-0,32,35,5
İstinye Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12373,251125,38,512,34,813,83,52,82,8
Girne Üniversitesi (Burslu)0,12437,4326,31013,5912,52,302
Maltepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12419,813258,84,314,38,33,85,33
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12410,451925,56,814611,32,54,52
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12403,55524,51312,3911-0,53,83,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,123581332,812,57,89,35,52,82,87
Haliç Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12430,851820,38,510,512,865,326
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12378,053320,8152,811,331,89,88,3
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12440,752228,811,317,86,87-114,3
İstanbul Gedik Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12392,332810,813,58,89,83,31,82,5
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12458,1113,30,8131281,574,3
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12498,9518153,512,37,5130,86,52
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12406,35315,5614,35,515,870,31,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12417,71316,37102,8160,51,83,5
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12416,252422,510,513,35,3133,530,8
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12433,621199,813,512,313,31,521,3
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12465,52721114,810,312,85,3-0,32,8
Girne Amerikan Üniversitesi (Burslu)0,12394,352108,59,35,513,87,32,33,8
İstanbul Arel Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12416,71129,5138,57,35,532,56,5
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12405,352196,3711,511,5-0,35,57
Bingöl Üniversitesi0,12352,05521910,896,313,80,856
Adana Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi0,12401,457219,85,5139,3126,30,83
Avrasya Üniversitesi (Ücretli)0,12417,75220,868,38,511252,3
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12367,85925,81115,38,511,50,82,53,3
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12364,8511,53,815,57,817,50,832,8
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12401,056027,311,38,84,812,333,52
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12352,52626,30,514616,825,50
Karabük Üniversitesi0,12393,26521,89,315,511,89,50,86,50,8
Özyeğin Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12398198,30,5198,52042,5-0,3
Aksaray Üniversitesi0,12392,55722310,314,36,816,30,802,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12449,952308,3139,84,33,34,52,3
İstanbul Kültür Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12412,452017,316,512,31,317,330,51,5
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12465,84621,53,8192,514,35,31,3-1,3
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12351,454521,8917,310,83,35,54,85
İstanbul Aydın Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12411,625196,517,85,810,85,83,30,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12394,35693514,513,3016000
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12381,52425,54,816,82,814,84,50,32,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12389,62815,54,5610,510,36,86,50,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12368,85423,511,515,38,810,83,52,51,5
Altınbaş Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12423,529,82,85,86,81412,86
Girne Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12370,7414,81112,31215,841,50,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Ücretli)0,12421,05511,5317,83,316203,5
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12430,1554133,8610,811,37,83,54
Toros Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12370,75326,56,38,87,586,82,85
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12375,15827,510,35,85,58,85,52,36,3
Beykent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12402,252935149,87,812,5200
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12461,3922,85220,311,52,821,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12391,71724,38,520,348,34,31,83,5
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12429,15520,37,596,810,880,33,5
Kırklareli Üniversitesi0,12392,157625,39,510,87,510,81,33,54,5
Kto Karatay Üniversitesi (Ücretli)0,12469,151600006,81,34,55,3
Atılım Üniversitesi (%25 İndirimli)0,12423,9526,86,87,88,514,5-12,53,3
Siirt Üniversitesi0,12410,34223,811,58,334,51,55,57,8
Ted Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12432,151122,54,811,5410,34,32,55,5
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12450,4753015,515,84,560,52,33,5
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,123645627,34,5108,8120,82,34,8
Atılım Üniversitesi (Ücretli)0,12390,95217,85,310,87,816,32,81,30
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12441,112249,816,53,814,5200
Düzce Üniversitesi0,12378,98121,82,812,34,510,54,546
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12381,05326,56,387,812,505,53,5
Başkent Üniversitesi (Ücretli)0,12388,532412,56,87,813,82,51,53,5

Mimarlık İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir