Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “İşletme İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “İşletme 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT EDEBİYATAYT MATEMATİKAYT TARİH-1AYT COĞRAFYA-1
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12462,21436,818,828,59,838,822,86,86
Boğaziçi Üniversitesi (İngilizce)0,12479,4510031,317,534,343921,84,36
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12486,652030,31432,5937,8176,84,8
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12457,95636,313,52817,531,520,35,85
Galatasaray Üniversitesi (Fransızca)0,12470,853036,32029,87,526,82483,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12437,8531,313,833,503522,85,56
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12447,193017,520,88,83319,37,84,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12460,6903817,522,5029,322,86,54,8
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-Suny New Paltz) (%50 İndirimli)0,12427,1130,516,822,842520,37,86
Koç Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12485,3233,812,824132,5135,86
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12472,75926,814,521,50,825,321,86,86
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-Suny Binghamton) (%50 İndirimli)0,12432,6131,812,518,57,521,521,56,84,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12470,11136,316,522,35,823,3126,86
Mef Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12463,95228,812,824,81,823,31935
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12431,1426,812,5182,823,819,55,36
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12416,85932,516,313,33,52020,383,5
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12457,5422,515130,523,520,36,54,8
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12394,7602814,315-0,318,521,883,5
Türk-Alman Üniversitesi (Almanca)0,12451,63735,510,820,313,325,572,52,5
Marmara Üniversitesi (İngilizce)0,12422,99535,515,5151,514,520,35,85
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12452,9431,810,819,8-0,320,517,33,83,8
İbn Haldun Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12405,551027,513,820,3220,315,55,54,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12424,6332,512,530,51424124,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,9531,512,315,3115,816,86,86
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12413,45032,814,316,32,315,516,86,85
Hacettepe Üniversitesi (İngilizce)0,12397,4510030,51321,8118,5143,56
İstanbul Üniversitesi (İngilizce)0,12426,9510023,512,532,85,517,511,55,36
İstanbul Ticaret Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12406,153012,8174,516,516,843,8
Türk-Alman Üniversitesi (Almanca)0,12454,342511,812318,815,56,83,5
Başkent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12456,7629,810,81811319,53,33,8
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12399,6328,813,817,321415,36,54,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12475,242314,812,51117,311,54,33,8
Marmara Üniversitesi (Almanca)0,12418,6601013,813,52,514196,53,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12386,8622,510,317216,816,54,35
Ankara Üniversitesi0,124806032,516,517,8011,5134,32,8
Yıldız Teknik Üniversitesi0,12428,29032,57,815,811514,54,82,8
Dokuz Eylül Üniversitesi (İngilizce)0,12340,910123,311,814017,517,83,34,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (Burslu)0,12406,0552412,810,38,822,39,32,53,8
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12390,3532916,37,5010,517,893,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12415,7427,312,317,81,812,314,85,33
İstanbul Üniversitesi0,12379,2863316,812,804,819,56,85
Haliç Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12465,5323,311,8277,58,57,84,86
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,12392,35525,89,518,50,510,316,85,33,8
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12450,7534,313,314,88,311,37,52,84
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (İngilizce)0,12371,16030206,806,515,886
İstanbul Üniversitesi0,12425,81122714,311,5-0,33,819,86,85
Anadolu Üniversitesi (İngilizce)0,12391,98229,513,86,5-0,38,816,57,85
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12392,7428,811,513,808,51934,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12460102,8428,5032,5103,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12297,62925,316,310,8011,316,56,54,8
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12474,71031,312,315,308124,34,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-Suny Binghamton) (Ücretli)0,12398,5921,812,82709,5974
Marmara Üniversitesi0,12406,620330,811,89,801211,86,53,5
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi (İngilizce)0,12416,65413018,86,81,38,315,32,86
İstanbul Medeniyet Üniversitesi (İngilizce)0,12425,54126,315,312,33,3316,85,56
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12406,6528,811,5103616,55,84,8
Ege Üniversitesi0,12419,559525,312,56,5-0,31117,843,5
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12409,65431,812,590419,35,53,8
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12413,5318,813,817,5210,317,85,53,5
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (Burslu)0,12407,55422,511,8110,87,816,85,34,8
Bursa Uludağ Üniversitesi (İngilizce)0,12381,15412814130913,34,34,8
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12420,95414,810,812,52,56,5196,83,5
İstanbul Aydın Üniversitesi (Burslu)0,12324,95422,313,310,508,519,54,55
İstanbul Kültür Üniversitesi (Burslu)0,12357,5524,516,815,30314,87,86
İstanbul Teknik Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-Suny New Paltz) (Ücretli)0,12474,653422,516,8121410,333,34,8
Işık Üniversitesi (Burslu)0,12388,8330,3138,5-0,3319,36,82,3
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (İngilizce)0,124246127,314,818,33,57,39,533,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12386,8731,514912,31486
Başkent Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12437,3629,59,592,87,313,34,34,8
Atılım Üniversitesi (Burslu)0,12407,3329,513,89,827,518,36,54,8
İstanbul Üniversitesi0,12312,829527,815,36,502,521,85,56
Abdullah Gül Üniversitesi (İngilizce)0,12399,96229,37,39,306,51643,5
Beykoz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12374,2532414,34,83,86,516,85,35
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12456,2519,312,814,33,88,312,842,3
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12393,45731,39,512,30714,82,35
Toros Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12426,75231,316,312,3-0,36,312,82,82,5
Haliç Üniversitesi (Burslu)0,12380,35428,310,380814,35,34,8
İstanbul Okan Üniversitesi (Burslu)0,12354,15320,513,817,82,31165,33,5
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (Burslu)0,12394,4322,313,812,803,813,36,86
Mef Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12453,652124,310,85,308,5125,84,8
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12356,131912,514,321214,55,36
İstanbul Medeniyet Üniversitesi0,12377,755222126,3013,815,31,32,8
Marmara Üniversitesi (İö)0,12312,45204201413,804,516,86,54,8
Çukurova Üniversitesi (İngilizce)0,12306,35226,315,310,304,515,36,84,8
Maltepe Üniversitesi (Burslu)0,12405326,3129,833,315,33,36
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12394,7510026,89,311,88,816,85,80,80
Doğuş Üniversitesi (Burslu)0,12371,35525,814,84,304,517,35,83,8
İstanbul Kent Üniversitesi (Burslu)0,12421,9227,3134,837,89,54,56
Başkent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12434,6517,59,514,3-0,312,59,54,32,3
İstanbul Gelişim Üniversitesi (Burslu)0,12381,1430,31410,80,5613,523,8
Dokuz Eylül Üniversitesi0,1238318526,512,88,31714,53,82,5
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12372,95333970,513,59,51,32,8
Koç Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12357,051152714,35,81,85,312,85,84,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12417,0552010,59,83,3812,33,53,8
Nişantaşı Üniversitesi (Burslu)0,12436,15414,38,323,30115,34,53,8
Beykoz Üniversitesi (Burslu)0,12444,8532410,511,8199,51,54,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (Burslu)0,12355,6224,3921,807,88,33,34,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12416,65228,811,51104,511,843,5
Özyeğin Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12427,055816,511,3150,59121,53,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12364,553815,3149,56,5-112,55,36
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,12349,4514423,512,56,83911,51,55
Ufuk Üniversitesi (Burslu)0,12446,35428,57,84,803,314,53,56
Gebze Teknik Üniversitesi0,12382,16222,815,57,32,5415,823,8
Pamukkale Üniversitesi (İngilizce)0,12380,962307,810,504,315,80,84
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12325,2263012,83,811,815,85,84,8
Sakarya Üniversitesi (İngilizce)0,12341,854130,3910,80412,53,54,8
Anadolu Üniversitesi0,12382,3516419,89,511,305,312,35,53,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12393,61528,816,311,52-0,310,344,8
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Burslu)0,12310,9132,511,57,803,313,33,84
Selçuk Üniversitesi (İngilizce)0,12357,461201010,50413,826
Akdeniz Üniversitesi0,12420,059215,85,526,82,515,3000
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi0,12347,88225,513,57,303115,33,5
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi (İngilizce)0,12377,15225,39,56,305,513,813,5
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (Burslu)0,12441,61026,391,5-0,32,816,522
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12361,951515,3811,516,8104,54,8
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi0,12389,6562147,82,506,3131,84,8
Dokuz Eylül Üniversitesi (İö)0,12352,8516415,572,306,513,52,85
Çukurova Üniversitesi0,12432,81021410,85,385,58,532,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12438,5530276,87,803,514,501,8
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12362,851227106,82484,84,8
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12301,4518524126,511,5126,84,8
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (Burslu)0,12350,655138,52,807,815,30,82,5
Kto Karatay Üniversitesi (Burslu)0,12423,91021,55,59,35,5151-0,82,5
Kocaeli Üniversitesi0,12351,79326,513,8002166,86
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12423,43411,58,514,55,36,31,84,36
İzmir Demokrasi Üniversitesi0,12307,16226,310,88,803122,53,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12308,47227,513,87,30,32,88,336
Yalova Üniversitesi (İngilizce)0,12409,76222,510,85,33,51,811,32,32,5
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (İö)0,12364,958220,510,56,80,83,510,824,8
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12466,56217,56,592,38,53,52,32,8
Sakarya Üniversitesi0,12320,4510318,57,88,324,811,82,53,8
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0,12356,96224,813,33,80316,33,53,5
Kto Karatay Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12425118,566,30-0,58,385
Uluslararası Final Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12316,95315,39,519,50,83,56,82,34,8
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12349,0562236,50,801,513,32,83,5
Bursa Teknik Üniversitesi0,12372,86214,814,39,51-0,3113,54
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12384,752221,310,56,5-0,31,585,33,5
Atılım Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12362,453616,39,82,80,5114,53,34,8
Bursa Uludağ Üniversitesi (İö)0,12405,116410,82,57,502,3155,51
Gaziantep Üniversitesi0,12315,658823,810,53,802,811,324,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12491,357016,510,510012,51,84
Mersin Üniversitesi0,12407,15822273,50,51,88,56,51,8
Çukurova Üniversitesi (İö)0,12357,38214,35,810,817,33,82,83
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12432,9151412,830,51,57,55,34,8
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12392,4125,88,33,800,37,854
Erciyes Üniversitesi0,12414,959321,84,54,81311,30,83
İstanbul Kültür Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12396,925187,5011,311,84,34,8
Adana Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi (İngilizce)0,12412,95228,88,84,85,83,83,812
Maltepe Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12387,55203,8314,56,59,33,516
Kadir Has Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12353,351017,59,80,302114,36
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12420,21019,510,313,837,5002,3
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12380,759323,57,86,31,8-0,582,86
Bursa Uludağ Üniversitesi0,12365,76217,810,89,3712000
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12368,217,55,315,85,810,52,30,33,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12339,75516,510,314,301,36,33,54,8
İstanbul Aydın Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,123503622,38,84,3-0,325,36,84,8
Haliç Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12380,752722,511,36,31,51,31442,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12416,74312,810,33,51,8-0,585,56
Haliç Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12376,2531208,51,3-0,31,89,83,55
Balıkesir Üniversitesi0,12411,37221,87,82,30,83,3643,5
Kastamonu Üniversitesi (Uolp-Uluslararası Kırgızistan Üniversitesi) (Ücretli)0,12315,1119,597,31,8312,50,51,5
Pamukkale Üniversitesi0,12417,510318,314,81021,57,54,36
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12375,452019,58,8703,872,33,5
Selçuk Üniversitesi0,12379,111317,312305,36,83,32,5
Kocaeli Üniversitesi (İö)0,12310,358219,37,56,52,53,39,31,54,8
Adıyaman Üniversitesi0,12346,43112,37,59,81,54,38,52,33,8
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12340,231610,84,303,882,85
Dokuz Eylül Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-New York Eyalet Üniversitesi) (Suny Albany) (Ücretli)0,12362,051520,89,511,3-0,3164,51,5
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Uolp- North Carolina Wilmington Üniversitesi) (Uncw) (Ücretli)0,12360,6518,511,51,844,34,35,36
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi0,12286,958120,314,340,5-0,89,55,53,8
Girne Amerikan Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12395,9222,59,830,50,882,53,8
Atılım Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12402,152721,89,80,53,81,56,33,33,8
İstanbul Kent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12387,3119,56,343-0,88,83,84,8
İstanbul Bilgi Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,12381,752313,82,510,806,55,33,32,8
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12344,3562208,52,50011,83,33,8
Başkent Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12445,74511,33,8450,89,512,3
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12420,714415,87,53,3009,33,54,8
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12382,23618,36,56,802,84,53,33,8
Yalova Üniversitesi0,12338,556218,54,38,501,51003,5
Trakya Üniversitesi0,12333,38220,89,52,313,36,81,86
Pamukkale Üniversitesi (İö)0,1233431147,8211,89,36,53,5
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (İö)0,12344,55219,810,52,810,58,35,32,3
İstanbul Arel Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12286,6513,510,59,504,56,33,83,8
İstanbul Şehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12298,1121510,3521,510,54,81,5
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12372,65362094,31,50,85,54,53,5
Erciyes Üniversitesi (İö)0,12411,75214,35,89,81,8181,82,5
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12333,35410,53,56,817,58,81,52,8
Maltepe Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12355510,83,33,30,35,541,81,5
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12309,62019,87,89,30,526,333,8
İstanbul Okan Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12371,7516,55,51,3111215
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,12298,058116,811,56,51,32,852,86
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0,12330,76212,54,59,302,53,353
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi0,12345822210,35,5035,5-16
Süleyman Demirel Üniversitesi0,12264,39320,37,52,81,82,511,56,83,5
İstanbul Aydın Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12325,33617,85,56,32,86,33,33,52,8
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi0,12338,456218,82,34,5089,8-0,30,3
Kırıkkale Üniversitesi0,123889315,310,53,803,35,53,52,8
İnönü Üniversitesi0,12333,55222,89,32,800,56,84,53,5
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12349,71012,39,58,50,51,89,50,32,3
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (İö)0,12375,26210,81,55,80,35103,51
Afyon Kocatepe Üniversitesi (İngilizce)0,12317,162197,81,801,3103,53,8
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0,12329,258223,89,53,5017,523,8
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0,12316,2562166,59,303,390,33,8
Karadeniz Teknik Üniversitesi0,12378,2517527,861,50,82,55,81,32,8
Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12330,4316,501,301,88,82,82,5
İstanbul Ticaret Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12339,2458,54,39,50,84,89,82,81
Düzce Üniversitesi0,12334,755217,88,84,801,310,5-0,54,8
Beykent Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12365,34426,34,301,80,89,51,52,5
Selçuk Üniversitesi (İö)0,12321,554113,511,3130,33,8242,3
Trakya Üniversitesi (İö)0,12348,23115,517,809,53,50,53,8
Necmettin Erbakan Üniversitesi0,12362,65622416,303,5712,3
Işık Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12368,651139,51,32,8-0,810,34,32,5
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12335,5615,373,551,35,545
Başkent Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12360,3312,57,82,803,86,55,32,3
Uluslararası Balkan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12367,5522110,53,30-0,36,82,53,8
Dicle Üniversitesi0,12344,957220,58,514,52,36,3000
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi (İö)0,12292,24123,5011,800,573,33,5
İstanbul Okan Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12332,9320,55,340,51,57,34,81,5
Lefke Avrupa Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12326,3322,31,300114,303,5
Işık Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12323,31815,37,33,50,51,55,84,56
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,12338,354120,35,3504,86,5-0,30,3
İstanbul Arel Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12311,553218,83,50,81,85,34,32,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0,12318,862136,34,500,514,30,82,3
Harran Üniversitesi0,12303,754116,510,50,80,58,52,514,8
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12322,43108,58,37,311,3000
İstanbul Arel Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12305,75120,38,8-0,5015,84,56
Avrasya Üniversitesi (Burslu)0,12319,9541110,55,816,314,34
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12329,3551139,30,532,31,54,8
Altınbaş Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12311114,810,32,501,8833,8
Karabük Üniversitesi0,12282,253111,31360,3154,56
Yozgat Bozok Üniversitesi0,12289,351218,56,82-0,32,3111,52,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12264,313156,36,31-0,58,53,53
Antalya Bilim Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12321,15420,365,522,54,33,32,5
Türk Hava Kurumu Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12302,553168,32,30,5-0,54,86,86
İstanbul Gelişim Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12310,4129,89,85,303,55,82,30
Çankaya Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12368,61111,555,818,391,82,8
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0,1230382013,3100,57,80,54,8
Toros Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12410,558204,35,80-0,312,32,83,5
Kırklareli Üniversitesi0,12273,95311896,30094,53,5
Kastamonu Üniversitesi0,12376,351018,38,310,816,512,83,8
İstanbul Gelişim Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12337,751312,512,833,32,8843,8
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12343,55818,58,34,50-113,303
Ufuk Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12251,92516,56,871,30,3102,52,3
Kto Karatay Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12416,3610,86,57,30,81,5641,5
Atatürk Üniversitesi0,12429,758217,310,34,300,87,84,53,5
İstanbul Kültür Üniversitesi (Ücretli)0,12407,85207,34,501,811,50,82,5
İstanbul Esenyurt Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12379,25620,3943,31,882,32,5
Beykoz Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12252,81426,37,3601,57-0,32
Doğuş Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12330,24423,85,810211,51,83
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi0,12402,93711,866,81,31,880,83,8
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi0,12374,153116,870,300,813,33,52,5
Yaşar Üniversitesi (İngilizce) (%25 İndirimli)0,123431020,312901,85,52,82,3
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi0,12400,25616,56,5102141,81,3
Artvin Çoruh Üniversitesi0,12311,7581213,56,50,818,34,33,5
Mardin Artuklu Üniversitesi0,12363,4138,87,8701,810,526
Kilis 7 Aralık Üniversitesi0,12315,95127,88,88,302,39,83,35
Şırnak Üniversitesi0,12332,4531212,856,3-0,35,546
Fırat Üniversitesi0,12348,23310,33,515,30071,54,8
İstinye Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12397,15112224,301,890,83
Aksaray Üniversitesi0,12343,52917,83,3911,83,34,51,50,5
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12388,351416,35,571,5-0,88,322,8
Adıyaman Üniversitesi0,12366,252118,51350,815,81,84,8
Batman Üniversitesi0,12395,651211,510,3100,821,344,8
Nişantaşı Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12379,858187,816,30,52,34,50,81,3
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,12342,353116,810301,86,54,83,8
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi0,12359,254117711,52,892,33,8
Kafkas Üniversitesi0,12347,7521,591-0,30,5933,5
Çukurova Üniversitesi0,12365,753611,36,34,3-0,80,5141,53,8
Doğuş Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12331,053519,811,84,51,3-0,37,52,33,8
Muş Alparslan Üniversitesi0,12332,35710,35,34,33,3-1,87,34,35
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,12322,9562106,31,3-0,31,512,84,33,5
Selçuk Üniversitesi0,12283,441237,34,501,56,842,3
Ufuk Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12346,55217,87,80,30,31,89,33,82,8
Anadolu Üniversitesi (İngilizce) (Uolp-Suny Empire State College) (Ücretli)0,12338,151514,87,810,313,52,333,8
Siirt Üniversitesi0,12365,45410,39,31,50,8010,34,34,8
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi0,12360,051417,591-0,8-0,3102,84,8
İstanbul Ticaret Üniversitesi (%50 İndirimli)0,1236430159,39,30,81,35,81,82,5
Ordu Üniversitesi0,12319,653116,56,38,38,8-1,861,53,5
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0,12334,55141910540,54,83,52,3
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0,12323,451520,8136,50,50,84,323,5
Selçuk Üniversitesi0,12337,351917,88,812,52,504,312
Bartın Üniversitesi0,12300,52215,87,34,82,54,33,84,32,5
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (İö)0,12285,95258,30,510,8-0,33,55,51,33,5
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi0,12316,35732024,3037,81,81
Beykoz Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12318,152015,350,501,39,544,8
Erzurum Teknik Üniversitesi0,12312,755183,510122,35,82,5
Uşak Üniversitesi0,12286,1534177,512007,522,3
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,12294,5534219,30,80,825,34,82,5
Manisa Celâl Bayar Üniversitesi0,12312,63316,811,82,500,85,834,8
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi0,12322,84420,33,31-0,507,56,53,5
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi0,12312,73012,5110,51-19,55,33,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12277,65175,55,340,85512,5
Giresun Üniversitesi0,12295,85217100,820,36,333,5
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12263,653316,38,50-0,30104,53,5
Çankırı Karatekin Üniversitesi0,12267,3577,511,52,502,86,56,82,3
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12273,65341742,80,819,533,5
İstanbul Üniversitesi (Açıköğretim)0,12284,8525618,36,85,503,86,50,55
Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim) (İngilizce)0,12287,058418,86,37,81,32,5443,5
Atatürk Üniversitesi (Açıköğretim)0,12315,455413,89,51-0,3-1,31243,5
Anadolu Üniversitesi (Açıköğretim)0,12296,4563413,811,51,30-0,36,56,83,5

İşletme İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir