Hangi Bölüm Kaç Net?

2020 YKS için “Biyomedikal Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir?“, “Biyomedikal Mühendisliği 2020 Kaç Net?” sorularının cevabı ve daha fazlası şimdi Puanus’ta.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Burslu)0,12457,9532,514,82414,3308,510,512
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12469,263315,521,51529,878,811,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12474833,81420,817,82310,55,810,5
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12406,9230,810,324,516,528,38,57,39,5
İstanbul Medipol Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12428,551029,51317,315,829,37,89,59,3
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12415,9333,813,833,513,8237,86,88
Başkent Üniversitesi (Burslu)0,1245352312,833,511,530,36,856,5
Yıldız Teknik Üniversitesi (İngilizce)0,12407,97033,811,821,51430,50,82,89,5
Ankara Üniversitesi (İngilizce)0,12457,856026,813,317,31220,38,37,56
Işık Üniversitesi (İngilizce) (Burslu)0,12493322,35,818,31219,548,57
Doğu Akdeniz Üniversitesi (İngilizce) (T.C. Vatandaşları) (Burslu)0,12428,0513213,31914,321,84,83,56
Beykent Üniversitesi (Burslu)0,12458,2328,81114,810,517,378,34,8
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12437,22527,59,518,810,821,85,55,82
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İngilizce)0,12417,172209,313,511,523,81,82,34,5
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (Burslu)0,12486,6542714,37,510,3124,32,88
İstanbul Arel Üniversitesi (Burslu)0,12390,5221,37,813,56,815,54,5013
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12447327,5521,85,515,53,542,8
Kocaeli Üniversitesi0,124034530,53136,3170,866,8
İzmir Demokrasi Üniversitesi0,12392,353119,3411,510,819,50,84,55,8
Yeditepe Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12354,82229,81316,3109,343,83,5
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (Ücretli)0,12374,4130,511,511,38,512,36,50,82,3
Pamukkale Üniversitesi0,12413,655818,510,31289,32,556,8
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (Burslu)0,12404,952025,5918,389,305,54,3
İzmir Bakırçay Üniversitesi0,12434,86231,37,39,32,815,314,31,8
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12399,95221,81410,85,813,53,32,51,8
Erciyes Üniversitesi0,12424,057221,34,5104,514,31,824
Çukurova Üniversitesi0,12471,46024,32,5103,813,804,81
Kastamonu Üniversitesi0,12411,9422,3214,5714,304,50,3
Afyon Kocatepe Üniversitesi (KKTC Uyruklu)0,12421,5120,311,360,87,563,84,8
İzmir Ekonomi Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12411,852020,810,511,86,5102,51,82,5
Afyon Kocatepe Üniversitesi (İÖ)0,12436,2217,88,557,89,81,327,3
Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi (Ücretli)0,12438,251018,37,511,8810,51,52,82,3
Bahçeşehir Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,12438,0523150,88,812,82,81,88,35,5
Biruni Üniversitesi (İngilizce) (%50 İndirimli)0,1232151775,58,38,836,86
Başkent Üniversitesi (%50 İndirimli)0,12388,0521201011,53,89,54,522,8
İskenderun Teknik Üniversitesi0,12399,1720,88,510,86,58,51,31,85,5
Afyon Kocatepe Üniversitesi0,124356226,34,811,388,84,500,3
Samsun Üniversitesi0,123935820,5012,8135,51,35,84,8
Karabük Üniversitesi0,12425,45923,5710,52,813,81,31,81,3
Erciyes Üniversitesi (İÖ)0,12389,42222,810,59,84,313,5-0,304,8
Beykent Üniversitesi (%75 İndirimli)0,12340,1622,514,38,39,53,523,87,3
Işık Üniversitesi (İngilizce) (%75 İndirimli)0,12388,257224,318,83,810,31,52,82
İnönü Üniversitesi0,12395,31915,81,511,597,825,85,3
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi0,12412,751912,829,5511,804,35,5
Düzce Üniversitesi0,12362,055125,514,89,310,813,51,33,52,3
Pamukkale Üniversitesi (İÖ)0,12411,66025,311,516,53,580,8-0,34
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0,12400,9571159168,36,530,56
Pamukkale Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12336,45623,57,86,57,5122,52,54
Kocaeli Üniversitesi (M.T.O.K.)0,12351,951227,875,8684,307,5

Biyomedikal Mühendisliği İçin 2020’de Kaç Net Gerekir? İçin 0 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir