Hangi Bölüm Kaç Net?

2021 YKS için “Bitki Koruma İçin 2021’de Kaç Net Gerekir?“, “Bitki Koruma 2021 Kaç Net?” ve daha fazlası Puanus’ta. YÖK’ün yayınladığı “Bitki Koruma İçin Kaç Net Gerekir? 2021” verileri bu sayfada.

Not: Programlar taban puanlarına göre yüksekten düşüğe doğru olacak şekilde sıralanmıştır.

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

Bitki Koruma İçin Kaç Net Gerekir? 2021

ÜNİVERSİTEKATSAYIOBPYERL.TYT TÜRKÇETYT SOSYALTYT MATEMATİKTYT FENAYT MATEMATİKAYT FİZİKAYT KİMYAAYT BİYOLOJİ
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0.12441,654111,54,512,510,518,750,252
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi0.12429,8324120,58,510618-0,54,52,25
Düzce Üniversitesi0.12420,5531122,511,756,2518,250,255,25-1
Çukurova Üniversitesi0.12419,25220,56157,251328,254,25
Ankara Üniversitesi0.12418,954710,7512,2517,54,7519,51,756,51,5
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi0.12417,552118,510,25610,254,756,752,58
Ege Üniversitesi0.12417,45419,257,2520,56,7532,752,254,252
Uşak Üniversitesi0.12413,253622,25912,2599,751,252,251,25
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi0.12410,8074128,757,754,51110,252,53,753
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi0.124084124,2513,54,755,2562,257
Yozgat Bozok Üniversitesi0.12405,13116,56,7515,51,5111,2521
Akdeniz Üniversitesi0.12401,6144120,51014,53,7518,5286,25
Bingöl Üniversitesi0.12393,8083118,258,7578,5613,5
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi0.12392,152119,25610,756,758,7534,25
Malatya Turgut Özal Üniversitesi0.12390,654117,569,7510,5817
Harran Üniversitesi0.12371,14125,7511,255,757,510,751,256,25
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi0.12369,4361710,510,257,2512,251,513,75
Atatürk Üniversitesi0.12368,94124194,59,256,250,251,50,5
Erciyes Üniversitesi0.12368,8536215,510,253,252050,75-0,25
Dicle Üniversitesi0.12368,55213,758,512,254,522-110,25
Bursa Uludağ Üniversitesi0.12366,44132,510,2519,251,518,252,753-2
Selçuk Üniversitesi0.12359,7674113,756,5207,75193,250,53
Ondokuz Mayıs Üniversitesi0.12357,936154,7512,514,510,751,255,256
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi0.12353,053614,255,5222,2515,2520,252
Ordu Üniversitesi0.12350,73126,7515,2586,2512,25-1,252,25
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi0.12348,55319,256,7514,756,2512,51,750,755,25
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi0.12346,33121,257,514,51,7515,2510,750,75
Siirt Üniversitesi0.12323,626126,7511,52,51710,51,25