4 Yıllık Bölümlerin 2024 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2024 YKS için “4 Yıllık Bölümlerin 2024 Taban Puanları“, “4 Yıllık Bölümlerin 2024 Başarı Sıralamaları” ve pek çok içerik şimdi Puanus’ta. 4 yıllık bölümler olarakta nitelendirebileceğimiz “4 Yıllık Taban Puanları 2024 ” sizin için burada.

Başta mühendislik, mimarlık, sağlık bölümleri gibi çok fazla bölümünde içerisinde yer aldığı 4 yıllık bölümlerin güncel taban puanları burada. Her yıl YKS maratonunda adayların en önemli adımı olan YKS tercihlerinde doğru kararlar alabilmesi gerçek anlamda güç bir durum. ? Çünkü her yıl bir çok bölümde taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjan gibi çok çeşitli değerler sıklıkla değişiyor. Bu değişken durumu takip etmesi ve buna göre de adayların tercih yapması zorlaşıyor. Puanus olarak ise bu zor duruma çözüm olmak için ise tamamı ÖSYM tarafından yayınlamış tablolardan oluşan güncel 4 yıllık taban puanları listelerimizi YKS adayları için bir araya getirdik. ? Siz de YKS tercihleri için güncel 4 yıllık taban puanlarını arıyorsanız aşağıdaki bölüm bağlantılarından istediğinize tıklayarak hemen taban puanları, başarı sıralamaları, kontenjanlar gibi bir çok veriyi incelemeye başlayabilirsiniz. ?

Bilgi: Her sene YKS tercihlerinde bir önceki senenin YKS yerleştirme sonuç verileri referans alınarak tercih yapıldığı için bu tabloda da bir önceki senenin verileri sunulmaktadır.

4 Yıllık Taban Puanları 2024

error: Uğraşmış olduğum bu verileri izinsiz almaya çalışanı hakkımı helal etmiyorum